Druk ofsetowy i cyfrowy

   

Standard XL

Kalendarz biurkowy o zwiększonych wymiarach, który oprócz praktycznego kalendarium na awersie posiada także miejsce reklamowe. Podstawa kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Podstawa kalendarza drukowana jest na kartonie Alaska o gramaturze 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów. Podstawa dodatkowo jest foliowana folią błysk, co wzbogaca i ożywia kolorystykę projektu. Foliowanie zabezpiecza też podstawę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Dzięki temu, że podstawa nie jest na stałe klejona w dolnej części, kalendarz przed złożeniem jest płaski - bardzo łatwo go wysłać do swoich klientów w zwykłej kopercie. Samo składanie kalendarza jest bardzo proste - wystarczy złożyć podstawę wzdłuż bigów oraz zapiąć w dolnej części podstawy. Dodatkowo kalendarz biurkowy XL mogą Państwo zamówić już od 100 sztuk!

Karton Alaska 300g
Podstawa kalendarza drukowana jest na kartonie Alaska o gramaturze 300g/m2.

B+0 Folia błysk jednostronnie (awers)
Produkt jest uszlachetniany jednostronnie folią błysk, co dodaje mu połysku, ożywia kolory i zwiększa jej trwałość.
Foliowanie z jednej strony umożliwia na odwrocie zapis potrzebnych informacji.

165 x 90 mm (po złożeniu)
Nowy, powiększony format daje więcej możliwości na opracowanie projektu. Dzięki niemu miejsce na reklamę mamy po obu stronach kalendarza.

4+0 full kolor CMYK
Zadruk w pełnym kolorze z jednej strony.

Klejony Biurkowy
Wersja klejona: podstawa kalendarza jest od spodu bigowana, a następnie klejona. Nie widać śladów klejenia. Kalendarze wysyłane są do Państwa już w formie złożonej, wystarczy zagiąć ich podstawę od spodu w miejscu bigowania i postawić kalendarz na biurku

Kalendarium standardowe (czerwono - czarne)
Do podstawy kalendarza doklejone jest 12-kartkowe, miesięczne kalendarium. Kalendarium zawiera numery tygodni oraz imieniny. Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w standardowej kolorystyce czerwono-czarnej. Jego wymiary to: 115 x 68 mm.


 

 standard xl