Druk ofsetowy i cyfrowy

 

   

Kalendarz Standard

Kalendarz Standard - to klasyczny kalendarz z 3 oddzielnymi kalendariami oraz główką na której można umieścić indywidualny projekt. Główka kalendarza zadrukowana jest w pełnym kolorze i jest dostępna w dwóch wersjach: płaskiej i wypukłej (kaszerowanej). Do główki doklejane są plecki w neutralnym szarym kolorze. Na pleckach standardowo umieszczone są 3 kalendaria - na obecny miesiąc, jak również poprzedni i następny, w kolorystyce czerwono - czarnej. Istnieje jednak możliwość personalizacji kalendariów - umieszczenia na nich dowolnego wzoru. Pod kalendariami możemy dodać doklejkę reklamową, która jest dobrym miejscem do umieszczenia dodatkowej reklamy. Do kalendarzy załączamy przydatne czerwone okienka do wskazywania aktualnej daty.

* Karton Alaska 250g
Produkt drukowany jest na kartonie Alaska o gramaturze 250g. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość produktu.

* 310 x 680 mm
Kalendarz po rozłożeniu ma wymiary: 310 x 680 mm. Optymalny wymiar pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.

* 4+0 full kolor CMYK
Zadruk w pełnym kolorze z jednej strony. Bardzo dobre odwzorowanie kolorystyczne w zakresie techniki offsetowej.

* płaska
Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK).bGłówka drukowana jest na kartonie Alaska o gramaturze 250g. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki. Dodatkowo główka foliowania jest folią błysk, która zdecydowanie ożywia kolory. Foliowanie zabezpiecza też główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Dodatkowym wzmocnieniem zapobiegającym deformacji główki jest klejona zakładka w jej górnej części. Tutaj znajduje się również otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.

Bez doklejki (Standard)
Pod kalendariami nie będzie dodana doklejka reklamowa.

Koperty do kalendarzy GRATIS
W zestawie z kalendarzami otrzymają Państwo białe koperty bez okienka. Są one wymiarami dopasowane do kalendarzy, dzięki czemu zapakowane w nie kalendarze wyglądają bardziej estetycznie przy odbiorze przez klienta.

Kalendarium 3 oddzielne kalendaria, 290 x 145 mm

Kalendarium (kolorystyka) standardowe (czerwono - czarne)
Kalendarz posiada 3 oddzielne kalendaria (na miesiąc obecny, poprzedni i następny). Standardowo drukowane są na papierze offsetowym 80g w kolorystyce czerwono-czarnej. Kalendarium środkowe na aktualny miesiąc jest wg wzoru białego, pozostałe (miesiąc poprzedni i następny) są szare. Przyklejane są do plecków za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej. Oprócz standardowego miesięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imieninach. W komplecie znajduje się praktyczne czerwone okienko wskazujące aktualną datę.

 

 

 

 

 

kalendarz standard