Druk ofsetowy i cyfrowy

 

   

Kalendarz trójdzielony Econo

Ekonomiczna, lecz w pełni funkcjonalna wersja klasycznego kalendarza trójdzielnego. Często zamawiany przez mniej wymagających klientów - szukających nieco tańszej formy reklamy poprzez kalendarz. Kalendarz składa się z indywidualnej główki zadrukowanej w pełnym kolorze i uszlachetnionej folią błysk. Do główki dołączone jest 3-miesięczne kalendarium, umieszczone na srebrnej spirali. Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.

Karton Alaska 250g
Produkt drukowany jest na kartonie Alaska o gramaturze250g.

290 x 650 mm
Optymalny wymiar pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.

4+0 full kolor CMYK
Zadruk w pełnym kolorze z jednej strony.

spiralowany ECONO
Główka połączona jest z kalendarium spiralą. To rozwiązanie gwarantuje trwałość łączenia, a jednocześnie jest bardzo praktyczne w użytkowaniu kalendarza.

Kalendarium (kolorystyka) standardowe (czerwono - czarne)
Kalendarz zawiera 3 - miesięczne kalendarium (poprzedni, aktualny, kolejny miesiąc) wydrukowane na jednym arkuszu. Kalendaria standardowo drukowane są na papierze offsetowym 80g w kolorystyce czerwono-czarnej. Kalendaria są przytwierdzone bezpośrednio do główki kalendarza za pomocą srebrnej spirali


 

 

econo