Druk ofsetowy i cyfrowy

 

   

Kalendarz trójdzielony Maxi

Kalendarz trójdzielny Maxi to duża powierzchnia przeznaczona na reklamę Twojego klienta. Główka kalendarza, jak i plecki w całości przeznaczone są pod indywidualny zadruk full kolor ! Miejsce na reklamę to nie tylko główka jak w klasycznym kalendarzu trójdzielnym, ale również przestrzeń pomiędzy kalendariami jak i na dole - pod kalendariami. Kalendarz oferujemy w trzech wersjach: klejonej i dwóch spiralowanych: z płaską lub wypukła główką. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkiem wskazującym aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.

Karton Alaska 250g
Produkt drukowany jest na kartonie Alaska o gramaturze 250g. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość produktu.

310 x 855 mm
Wymiar MAXI - bardzo duża powierzchnia przeznaczona pod nadruk reklamowy. Kalendarz z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.

4+0 full kolor CMYK
Zadruk w pełnym kolorze z jednej strony.

płaska
Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
Główka drukowana jest na kartonie Alaska o gramaturze 250g. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki. Dodatkowo główka foliowania jest folią błysk, która zdecydowanie ożywia kolory. Foliowanie zabezpiecza też główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Dodatkowym wzmocnieniem zapobiegającym deformacji główki jest klejona zakładka w jej górnej części. Tutaj znajduje się również otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.

spiralowany MAXI
W przypadku wersji spiralowanej kalendarz składa się z 3 osobnych części: główki oraz dwóch pozostałych części. Wszystkie elementy łączone są razem ze sobą za pomocą spirali.

Koperty do kalendarzy GRATIS
W zestawie z kalendarzami otrzymają Państwo białe koperty bez okienka. Są one wymiarami dopasowane do kalendarzy, dzięki czemu zapakowane w nie kalendarze wyglądają bardziej estetycznie przy odbiorze przez klienta.

Kalendarium 3 oddzielne kalendaria, 290 x 145 mm


Kalendarium (kolorystyka) standardowe (czerwono - czarne)
Kalendarz posiada 3 oddzielne kalendaria (na miesiąc obecny, poprzedni i następny). Standardowo drukowane są na papierze offsetowym 80g w kolorystyce czerwono-czarnej. Kalendarium środkowe na aktualny miesiąc jest wg wzoru białego, pozostałe (miesiąc poprzedni i następny) są szare. Przyklejane są do plecków za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej. Oprócz standardowego miesięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imieninach. W komplecie znajduje się praktyczne czerwone okienko wskazujące aktualną datę.

 maxi