Druk ofsetowy i cyfrowy

 

   

Kalendarz trójdzielony Mini

Wersja Mini kalendarza trójdzielnego - zamawiana przez klientów ze względu na mniejszy, poręczniejszy wymiar - często bowiem dla pełnowymiarowego kalendarza trójdzielnego brakuje miejsca na ścianie. Indywidualny zadruk główki/pleców kalendarza pozwala na skuteczną, całoroczną reklamę firmy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni to praktyczne rozwiązanie w każdej firmie.

Karton Alaska 250g
Produkt drukowany jest na kartonie Alaska o gramaturze 250g.

235 x 335 mm
Bardzo praktyczny wymiar kalendarza - idealny kalendarz dla osób którym brakuje miejsca na powieszenie pełnowymiarowego kalendarza trójdzielnego.

4+0 full kolor CMYK
Zadruk w pełnym kolorze z jednej strony.

Rodzaj kalendarza klejony
Główka kalendarza jest jednocześnie jego pleckami - do główki przytwierdzane jest kalendarium - za pomocą taśmy klejącej lub spirali. W zależności od wybranej wersji: klejonej lub spiralowanej: w górnej części główki znajduje się odpowiednio otwór lub spirala z zawieszką umożliwiająca zawieszenie kalendarza.

Kalendarium Kalendaria 3-miesięczne, 210 x 195 mm

Kalendarium (kolorystyka) standardowe (czerwono - czarne)
Kalendarz posiada 3 - miesięczne kalendarium (na poprzedni, aktualny, kolejny miesiąc) wydrukowane na jednym arkuszu. Kalendaria standardowo drukowane są na papierze offsetowym 80g w kolorystyce czerwono-czarnej. Kalendaria przyklejane są do plecków za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej lub spirali. Oprócz standardowego miesięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imieninach.


 

 

mini